Arilena Ara e Ardit Gjebrea risjellin këngën “Kur braktis atë që do”

Mediale Vip

Arilena Ara e Ardit Gjebrea risjellin këngën “Kur braktis atë që do”

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 09:19
Arilena Ara e Ardit Gjebrea

Arilena Ara dhe Ardit Gjebrea kanë risjellë këngën “Kur braktisë atë që do” përmes një performancë live me piano.

Interpretimi vjen i shoqëruar me një video të realizuar në plazh.

Zëri magjik i Arilenës, tingujt e lehtë të sjellë nga Gjebrea dhe tingujt e natyrës, kanë perfeksionuar këtë performancë të njëshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat