Kaludia Pepa shfaqet në disa momente provokuese nga dhoma e gjumit

Mediale Vip

Kaludia Pepa shfaqet në disa momente provokuese nga dhoma e gjumit

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 09:52
Klaudia Pepa

Klaudia Pepa është shfaqur provokuese.

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, nuk po i ndalon pozat provokuese në rrjete sociale.

Pas fotos ku u shfaq e zhveshur nga vaska ajo ka vendosur që në Instagram ti publikoj edhe disa imazhe të tjera nga dhoma e gjumit dhe jo vetëm.

Klaudia shfaqet e veshur me një fustan nën të cilin duket se nuk ka veshur asgjë.

Balerina ka treguar format e saj trupore ndërsa e ka marrë vëmendjen e ndjekësve të shumtë në këtë rrjet social.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat