Zeshkane dhe shumë joshëse, njihuni me të dashurën e re të 2Ton

Mediale Vip

Zeshkane dhe shumë joshëse, njihuni me të dashurën e re të 2Ton

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 13:14
2Ton

Është ndër reperet më të njohur në trojet shqiptare. Fjala është për reperin e njohur kosovar, 2Ton.

Përveç suksesit në muzikë, 2Ton është treguar i suksesshëm edhe në jetën private.

Ai se fundmi ka bërë të ditur se është në lidhje dashurie.

Madje reperi e ka publikuar edhe fotografinë e vajzës që ja ka rrëmbyer zemrën.

Zeshkane dhe tepër joshëse, është vajza që e ka bërë për veti 2Tonin.

“Unë t’du qashtu qysh je”, e ka përshkruar reperi fotografinë e vajzës që është në lidhje.

Për me tepër shikoni fotografinë e të dashurës së re të reperit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat