Këngëtari i shpreh dashurinë aktores së famshme në mënyrën më të pazakontë, bën tatuazh emrin e saj në vendin intim

Mediale Vip

Këngëtari i shpreh dashurinë aktores së famshme në mënyrën më të pazakontë, bën tatuazh emrin e saj në vendin intim

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 15:22
Këngëtari i shpreh dashurinë aktores së famshme në mënyrën më të pazakontë, bën tatuazh emrin e saj në vendin intim

Matthew Koma do e ketë bashkëshorten e tij Hilary Duff pranë përgjithmonë, në të gjithë kuptimet.

Këngëtari ka bërë tatuazh emrin e aktores së famshme në një vend intim.

33-vjeçari tatuazhoi emrin “Hilay” në të pasmet e tij dhe ndau foton epike me ndjekësit në rrjetet sociale.

Image

Ky nuk është tatuazhi i parë që  Mattheë Koma bën për familjen e tij.

Në nëntor të vitit të kaluar, ai tregoi një tatuazh në krah ku shihen të shtrënguara ëmbëlsisht duart e djalit të Hilary Duff, Lucas dhe vajzës së tyre, Branks.

Çifti u martuan në një ceremoni private më 21 dhjetor 2019 në shtëpinë e tyre në Los Anxhelos.

Dasma erdhi shtatë muaj pasi Duff dhe Koma njoftuan fejesën e tyre në maj 2019.

Aktorja ka qenë e martuar më parë me ish-lojtarin e hokejt, Mike Comrie nga viti 2010 deri në 2016. Ata kanë një djalë 8-vjeçar të quajtur Luca Cruz.

Ndërkohë në qershor 2018, Hilary Duff dhe këngëtari njoftuan se ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Katër muaj më vonë, në tetor, aktorja dhe Koma mirëpritën në jetë vajzën e tyre Banks Violet Bair.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat