Dua Lipa shfaqet me plot stil rrugëve të Nju Jorkut, këtë herë pa Anwar Hadid

Mediale Vip

Dua Lipa shfaqet me plot stil rrugëve të Nju Jorkut, këtë herë pa Anwar Hadid

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 15:36
Dua Lipa

Dua Lipa është shfaqur plot stil dhe nuk ka harruar ta vendos maskën.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është shfaqur e veshur me shumë stil, shkruajnë mediat e huaja.

Kësaj radhe ajo është parë pa të dashurin Anwar Hadid me të cilin thuhet se u zhvendos në një shtëpi në Beverly Hills.

Ylli i “Eletricity” kishte veshur një fund të shkurtër të zi, të cilin po ashtu e kombinoi me një triko të njëjtë.

Dukjen ndërkohë e kompletoi me një palë atlete të zeza. Dua as kësaj radhe nuk ka harruar ta vendos maskën për tu mbrojtur nga koronavirusi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat