Aktorja Berguzar Korel do t'i rikthehet skenës

Mediale Vip

Aktorja Berguzar Korel do t'i rikthehet skenës

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 17:19
Berguzar Korel

Aktorja Berguzar Korel, bashkëshorte e ‘Sulejmanit’ siç jemi mësuar ta quajmë ne, ose Halit Egenç, duket se ka vendosur ti kthehet skenës.

Pas një pauze 16 mujore ajo ka vendosur të kthehet në skenë me shfaqjen “Djem dhe Vajza”, shfaje që do të zhvillohet më datë 30 shtator.

Aktorja iu kërkoi fansave ta mbështesin atë siç e kanë mbështetur gjithmonë.

Berguzar, tashmë nënë e dy fëmijë, u shkëput nga skena për shkak të shtatëzanisë por me lajmin e mirë të rikthimit arriti ti gëzojë të gjithë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat