Elita bëri gjestin më të bukur për Gjikon në mes të Turqisë!

Mediale Vip

Elita bëri gjestin më të bukur për Gjikon në mes të Turqisë!

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 17:39
Elita, Gjiko

Elita Rudi dhe Gjiko po bëhen prindër për herë të dytë, ndërsa këtë lajm të bukur na e zbuluan me videon më të ëmbël ku mësuan edhe gjininë e bebushit.

Pas Zërit, moderatorja do të sjellë në jetë një vajzë dhe vetëm një ditë pas super festës, ajo është larguar në shoqërinë e disa mikeshave për të kaluar kohë mes vajzash.

Momentalisht, Elita ndodhet në Turqi ku po shijon në maksimum kohën e saj, teksa Gjiko dhe Zëri qëndrojnë në shtëpi.

Mirëpo, moderatorja e ka kujtuar bashkëshortin edhe në mes të Turqisë, duke bërë gjestin e bukur për të.

Teksa udhëtonin në taksi me një shofer turk, vajzat i kanë treguar atij këngën e fundit të Gjikos në bashkëpunim me Melindën, të titulluar “X5”.

Ato ia kanë ngritur volumin këngës në maksimum teksa udhëtonin rrugëve të Turqisë, madje edhe shoferi u përfshi në atmosferë duke u përpjekur të këndojë tekstin e Gjikos.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat