Klaudia Pepa pozon tërheqëse nga vaska

Mediale Vip

Klaudia Pepa pozon tërheqëse nga vaska

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 18:39
Klaudia Pepa

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, arrin të tërheqë interesimin e fansave edhe përmes imazhe që i shpërndan në rrjetet sociale.

Ajo numëron mbi 601 mijë ndjekës në Instagram, ku shpërndan imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj.

E njohur për fizikun mbresëlënës dhe aftësitë akrobatike, Klaudia kohë pas kohe shpërndan fotografi që nuk e lënë askënd indiferent.

Gjatë të enjtes, bukuroshja ka pozuar nga vaska e zhveshur duke mbajtur trëndafila. Natyrisht, balerina është kujdesur që të mbrojë modestinë e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat