Erjon Isai bëhet baba për herë të dytë, zgjedh një emër të veçantë shqiptar për të bijën

Mediale Vip

Erjon Isai bëhet baba për herë të dytë, zgjedh një emër të veçantë shqiptar për të bijën

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 21:00
Erjon Isai

Aktori i njohur Erjon Isai është bërë baba për herë të dytë. Ai dhe bashkëshortja, Ajlin kanë mirëpritur një tjetër vajzë. Lajmin e ka dhënë vetë Erjoni nëpërmjet rrjeteve sociale, ku ka zbuluar edhe emrin shqiptar që ka zgjedhur për të bijën, E’dua.

“U bëmë 4. Faleminderit Zot! ❤. Erdhi te ne vajza e dytë. Quhet: E'dua. Përulem para Zotit për bekimin më të madh që më ka dhënë! Nga sot, shërbëtor i 3 princeshave!” –ka shkruar Erjoni.

Erjoni dhe Ajlin janë prindër edhe të një vajze 4-vjeçare të quajtur Ajër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat