“Buzët e kuqe”, lansohet projekti i ri nga Yll Limani

Mediale Vip

“Buzët e kuqe”, lansohet projekti i ri nga Yll Limani

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 22:45
Yll Limani

Yll Limani e ka publikuar këngën më të re që titullohet “Buzët e kuqe” dhe është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Vet këngëtari qëndron prapa këtij projekti, të cilit ia ka realizuar muzikën dhe e ka shkruar tekstin.

BigBadBeats e ka bërë ‘beat-in’, ndërsa incizimin është realizuar nga Mixey Music.

Lorenc Aliaj është kujdesur për miksimin dhe masterizimin, derisa projekti është prodhim i Fatjon Miftarit.

Produksioni Imagine Films e ka xhiruar videoklipin, ndërsa pjesë e videos muzikore janë Erisa Gashi, Iris Thaqi, Advije SDIIII, Era Vitija e Skorpiona Sila. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat