Lori Hoxha sjell trendin për sezonin vjeshtë-dimër

Mediale Vip

Lori Hoxha sjell trendin për sezonin vjeshtë-dimër

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 23:05
Lori Hoxha

Lori Hoxha, është një nga blogeret më të ndjekura, ku shpesh publikon foto të ndryshme nga jeta e përditshme. 

Tani që po hymë në stinën e vjeshtës, ajo u frymëzua nga trendet e kësaj sezonë, kryefjala e së cilës janë veshjet nga lëkura.

Me një kostum lekurë ngjyrë kafe ajo edhe debutoi në stinën që erdhi.

Veshja e saj është nga ato që shumica nga ju mund të përballojnë financiarisht, e mund t’iu shërbejë si frymëzim për ditët e zymta dhe me shi që po vijnë. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat