Vjollca e ekspozon trupin në fustanin e çarë

Mediale Vip

Vjollca e ekspozon trupin në fustanin e çarë

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 23:29
Vjolla Haxhiu

Është këngëtare mjaftë e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Për dekada me radhë ajo ka arritur të jetë e komentuar për çdo paraqitje, ku në sy bien kombinimet e veçanta që din ti sjellë

Edhe pse është goxha në moshë, secila paraqitje e saj na trullos mendjen duke e ngatërruar me vajza të reja.

E veshur në një fustan të çarë, Vjolla Haxhiu theksoi këmbët seksi dhe gjoksin e hapur duke marrë poza atraktive para pasqyrës.

E bukur dhe e mjaftë joshëse di të jetë vetëm kjo, apo?

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat