Burri sapo nxori një sekret të Neslihan Atagul

Mediale Vip

Burri sapo nxori një sekret të Neslihan Atagul

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 23:41
Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu

Neslihan Atagul ngelet një nga aktoret më të dashura. Ajo do të mbahet mend gjatë si ‘Nihan' në serialin ‘ Karasevda’.

Aktorja ështe prej vitesh e martuar me Kadir Dogulu, dhe ky i fundit sapo nxori zbuluar bashkëshorten e tij.

Ai tregoi se bashkëshortja e tij, 'i vjedh' atij rroba nga dollapi.  

E njohur për stilin e saj shumë të thjeshtë, aktorja duket se huazon rroba nga bashkëshorti. Ai, ka treguar se shpesh i mungojnë bluza, pantallona, këmisha, madje ai pohon se nëse do të kishin të njëjtin numër këmbe, me siguri do ti vidhte dhe këpucët.

Epo, Neslihan nuk i paska vjedhur vetëm zemrën aktorit!!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat