Dhurata Dora bëhet bashkë me Soolking, a do i shohim në një tjetër duet?

Mediale Vip

Dhurata Dora bëhet bashkë me Soolking, a do i shohim në një tjetër duet?

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 23:50
Dhurata Dora dhe Soolking

Dhurata Dora së fundi ka udhëtuar për në Paris.

Dhurata Dora është autore e shumë hiteve, mes të cilave ka edhe disa bashkëpunime me artistë të njohur.

Kur jemi tek duetet, vlen të theksohet projekti “Zemër” në duet me Soolking, i cili është pritur shumë mirë edhe jashtë trojeve shqiptare.

Në imazhet e fundit, Dhurata shihet krah Soolking, gjatë vizitës që po i bën Parisit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat