Demi 'tërbon' ndjekësit me pozën e re

Mediale Vip

Demi 'tërbon' ndjekësit me pozën e re

Më: 25 shtator 2020 Në ora: 00:33
Demi Rose

Vjeshta ka ardhur dhe moti ka filluar të ketë shi.

Por, Demi Rose në Instagram ka ‘ngritur’ temperaturat pasi në foton e postuar tregonte shumë gjoksin.

Ajo shihet e zhveshur totalisht në pjesën e sipërme përveç disa detajeve, kurse në pjesë e poshtme ajo kishte të veshura të brendshme plot shkëlqim.

Demi momentalisht ndodhet me pushime në Ibiza, e shoqëruar nga plot bukuroshe dhe duket se po e shijon atë maksimalisht.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat