Një super këngë e re nga Loredana dhe Delara

Mediale Vip

Një super këngë e re nga Loredana dhe Delara

Më: 25 shtator 2020 Në ora: 08:33
Loredana & Delara

Loredana sapo ka lansuar projektin e saj më të ri “Checka”, bashkëpunim me Delara.

Kënga në fjalë është vizuelizuar edhe me videklip.

Janë fansa të shumtë që e kanë mirëpritur këngën në fjalë.

Interpretueset në fjalë shquhen për potencën vokale, dhe jo rastësisht pëlqehen kaq shumë në publik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat