Kaltrina rregullohet për në festë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Mediale Vip

Kaltrina rregullohet për në festë, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Më: 25 shtator 2020 Në ora: 09:52
Kaltrina Mikushnica

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon së është rregulluar për të shkuar në festë.

E grimi i saj i thjeshtë është ai që padyshim mori gjithë vëmendjen.

Image
Kaltrina Mikushnica
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat