Adelina Ismaili shkëlqen në veshje kombëtare

Mediale Vip

Adelina Ismaili shkëlqen në veshje kombëtare

Më: 25 shtator 2020 Në ora: 15:12
Adelina Ismaili

Adelina duket për mrekulli në fotografitë e fundit.

Edhe pse nuk është shumë aktive me këngë të reja, Adelina Ismaili i mban të informuar fansat për çdo të re rreth saj përmes rrjeteve sociale.

Së fundi, këngëtarja ndau me ndjekësit disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me veshje kombëtare dhe dukej për mrekulli.

Këto imazhe vijnë pas fotosesionit, në të cilin u shfaq e veshur në të zeza e me flokë të kapura.

Kujtojmë se “Amaneti” titullohet projekti i fundit muzikor nga Adelina Ismaili, ndërsa fansat presin me padurim të dëgjojnë diçka të re. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat