Zëri i ri më i veçantë i estradës – Egzon Mjeku publikon këngën e re “Mëkatare”

Mediale Vip

Zëri i ri më i veçantë i estradës – Egzon Mjeku publikon këngën e re “Mëkatare”

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 06:11
Egzon Mjeku

Kënga “Tradhtare” nga Egzon Mjeku në bashkëpunim me Adelina Berishën, e lansuar një muaj më parë u prit mjaft mirë nga publiku.

Pas suksesit me këtë projekt, Egzon Mjeku tani ka lansuar projektin e ri të titulluar “Mëkatare”.

Ky projekt vjen gjithashtu edhe i realizuar me klip nga ana e këngëtarit.

Si në çdo projekt, edhe kësaj radhe artisti i ri i estradës ka zgjedhur të punojë në studion e producentit RZON.

Sa i përket tekstit dhe melodisë së këngës, ato janë punuar nga vet këngëtari dhe producenti.

Egzon Mjeku, një emër i ri në estradë, por një nga zërat më të veçantë.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat