Rita Ora publikon pikturën me motive kombëtare me shqiponjën që mban dy flamujt

Mediale Vip

Rita Ora publikon pikturën me motive kombëtare me shqiponjën që mban dy flamujt

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 10:38
Rita Ora

Artistët tanë shqiptarë që tashmë veç gëzojnë famë ndërkombëtare, nuk hezitojnë asnjëherë të shprehin krenarinë e tyre karshi kombit shqiptar.

E fundit që përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, publikoi një pikturë me motive kombëtare, ishte Rita Ora.

Ajo në InstaStory ka publikuar një pikturë ku shihet flamuri i Kosovës dhe i Shqipërisë në dorën e saj, Ndërkaq i ka bashkangjitur mbishkrimin ‘Më pëlqen kjo’ .

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat