Mariah Carey: Motra ime ka tentuar të më shesë dhe më ka droguar

Mediale Vip

Mariah Carey: Motra ime ka tentuar të më shesë dhe më ka droguar

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 12:17
Mariah Carey

Mariah Carey ka folur për traumat e fëmijërisë.

Këngëtarja Mariah Carey gjatë një interviste me Oprah Winfrey ka folur për  traumat e saj të fëmijërisë, shkruajnë mediat e huaja.

Ajo ka treguar se si motra e saj më e madhe ka tentuar që ta shesë atë dhe e ka droguar.

“Kur isha 12 vjeç, motra ime më e madhe më ka droguar dhe më ka ofruar kokainë, dhe ka tentuar të më shiste si prostitutë. Familjarët e mi gjithmonë kanë menduar se jeta ime ishte e lehtë dhe kanë dashur të bëhen të pasur në krahun tim”, u shpreh ajo.

Këngëtarja ka zbuluar gjatë intervistës se albumi i radhës “The Ratities” do të lançohet me datë 2 tetor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat