Të dyja në pritje të ëmbël, Elita publikon foton shtatzënë së bashku me motrën e saj

Mediale Vip

Të dyja në pritje të ëmbël, Elita publikon foton shtatzënë së bashku me motrën e saj

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 12:51
Elita Rudi

Elita Rudi dhe motra e saj janë në pritje të ëmbël.

Moderatorja shqiptare, Elita Rudi, është në pritje të fëmijës së dytë.

Çifti njoftuan publikisht se po bëhen prindër të një vajze. Rastësi e bukur që shtatzënë qenka edhe motra e Elitës, Natyra.

Ishte Elita ajo e cila e ka publikuar një foto në Instagram, imazh në të cilin të dyja shihen me barkun e rrumbullakosur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👶🏻——>Future bff’s<——👶🏻 @natyrarudi ♥️😍 #pregnantsisters #sistergoals

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat