E diela familjare e Daut Haradinajt

Mediale Vip

E diela familjare e Daut Haradinajt

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 14:39
Daut Haradinaj

Nënkryetari i AAK-së, Daut Haradinaj po e kalon të dielën me familje.

Ai ka publikuar imazhe me nënën e tij, bashkëshorten dhe disa anëtarë të tjerë.

‘E diel’, ka shkruar në postim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat