Tammy vë në plan të parë të pasmet bombastike

Mediale Vip

Tammy vë në plan të parë të pasmet bombastike

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 19:30
Tammy Hembrow

Modelja seksi e fitnesit Tammy Hembrow, nuk ndalet së publikuari foto provokative në rrjetet sociale. 

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në Intastory, ku në pah vë të pasmet bombastike. 

Me bikinit super të vogla, Tammy nuk lë vend për imagjinatë.

Tammy numëron mbi 10 milionë ndjekës në Instagram.

Gjithashtu australianja është nënë e dy fëmijëve, përkatësisht një djali dhe një vajze.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat