Ç’mendon Brad Pitt për dramën e krijuar nga Nicole për ‘urrejtjen ndaj Angelina-s’?

Mediale Vip

Ç’mendon Brad Pitt për dramën e krijuar nga Nicole për ‘urrejtjen ndaj Angelina-s’?

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 19:52
Ilustrim

Por ç’mendon Brad Pitt në lidhje me këtë “debat” virtual të ndezur nga Nicole?

Me sa duket aktori nuk është mërzitur aspak për këtë gjë. Sipas një burimi për Us Weekly, Brad nuk ishte i inatosur ose i mërzitur.

“Ai thjesht nuk dëshiron të përzihet në këtë dramë. Brad është thjesht i lumtur që ka gjetur dikë që e bën atë të ndihet i dashur."

Këto burimë thanë gjithashtu se me shumë mundësi Brad nuk do të martohet ndonjëherë përsëri dhe ai është "realist në lidhje me lidhjet" pasi Nicole jeton në Gjermani dhe ai ka një situatë shumë të komplikuar familjare që po përpiqet ta zgjidhë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat