Beatrix Ramosaj pozon në bikini nga pushimet në Dubai

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj pozon në bikini nga pushimet në Dubai

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 22:13
Beatrix Ramosaj

Beatrix është shfaqur provokuese nga Dubai.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ndodhet në Dubai së bashku me kushërirën e saj Anxhelina Hadërgjonajn.

Të dyja nga atje po ndajnë imazhe të ndryshme me ndjekësit në Instagram.

Së fundmi ishte Beatrix ajo e cila ka pozuar atraktive në bikini dhe shihet se po e shijon në maksimum momentin dhe pamjen.

Beatrix është shumë e dashur për publikun andaj ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Sa i përket projekteve muzikore ajo nuk është edhe aq aktive në publikimin e këngëve të reja, megjithatë ato të publikuara më parë ende dëgjohen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ridin dirty with my babe @anxhelina 🔥🔥

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat