E zhveshur dhe e lagur, Morena e 'djeg' Instagramin

Mediale Vip

E zhveshur dhe e lagur, Morena e 'djeg' Instagramin

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 23:51
Morena Taraku

Morena Taraku ka provokuar me foton e fundit.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, i ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo e ka realizuar një foto tejet artistike por kësaj radhe në të nuk i ka treguar format trupore.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♈️

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat