Gruaja e Albatrit Muqiqit i nënshtrohet operimit

Mediale Vip

Gruaja e Albatrit Muqiqit i nënshtrohet operimit

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 06:33
Albatrit Muqiqi, Egzona

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona i është nënshtruar një operacioni.

Ajo ndau me ndjekësit e saj në Instagram foto nga spitali duke mos treguar arsyen.

Megjithatë, media e e ka kontaktuar atë.

Ajo tha se ka pasur një intervenim të lehtë nga Hernia (unazat e shpinës) dhe gjithçka ka kaluar me sukses

’Po gjindem Ne spital,kam Pas nje intervenim te lehte nga Hernia dhe e kam kaluar me sukses, fal zotit jam shendosh e mirë’, ka thënë Egzona.

Shërim të shpejtë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat