Fustani i shkurtër i zbulon shumë Ilda Bjelerit

Mediale Vip

Fustani i shkurtër i zbulon shumë Ilda Bjelerit

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 09:45
Ilda Bejleri

Ilda është shfaqur atraktive.

Ilda Bejleri duket në top-formë.

Duke qenë se po qëndron aktive në rrjete sociale sidomos në Instagram, me ndjekësit e shumtë po ndan imazhe të ndryshme.

Së fundmi e ka publikuar një foto në të cilën shihet në top-formë dhe tejet atraktive.

Ilda ka zgjedhur ta vesh një fustan të zi i cili i zbulon shumë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat