Vida Kunora dhe Ingrid Gjoni super bashkëpunim, ritëm dhe hit

Mediale Vip

Vida Kunora dhe Ingrid Gjoni super bashkëpunim, ritëm dhe hit

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 14:44
Vida Kunora dhe Ingrid Gjoni

"Me zemër" kështu quhet bashkëpunimi mjaft i gjetur i dy artistëve të njohura.

Po flasim për Vida Kunora, artistja mjaft e dashur dhe e kërkuar kudo e cila këtë herë ka sjellë duet me një tjetër këngëtare të njohur Ingrid Gjoni, e rezultati është vërtet mjaft i fortë, kënga është kthyer në hit e po dëgjohet mjaft.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat