Loredana Zefi bën gjestin e pahijshëm, me kë e kishte?

Mediale Vip

Loredana Zefi bën gjestin e pahijshëm, me kë e kishte?

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 15:37
Loredana

Loredana shihet duke bërë një gjest të pahijshëm në videon e fundit.

Reperja e njohur shqiptare me famë botërore, Loredana Zefi, ka ngjallur reagime me një video të publikuar në Instastoryn e saj

Ajo shihet në veturë duke dëgjuar muzikë, ku në një pjesë të këngës drejton gishtin e mesëm nga kamera.

Nuk dihet se për çfarë arsye e bëri këtë por që mund të ketë lidhje me tekstin e këngës që po dëgjonte mirëpo ajo se çfarë dihet është se ky është një gjest i pahijshëm sidomos para një numri të madh ndjekësve.

Rep-artistja së fundmi kaparalajmëruar albumin e saj të ardhshëm që do të publikohet në dhjetor të këtij viti.

Projekti i fundit muzikor nga Loredana vjen në bashkëpunim me këngëtaren suedeze Delara dhe quhet “Checka”.

Ky projekt muzikor u mirëprit nga publiku.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat