Punë dhe biznes, e famshmja nga Kosova në Dubai për të hequr stres

Mediale Vip

Punë dhe biznes, e famshmja nga Kosova në Dubai për të hequr stres

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 16:22
Shkenda Dubova

Shkenda Dubova ka gjetur kohë për pushime.

Këngëtarja e cila po udhëheqë me sukses edhe biznese ndodhet në pushime luksoze në Dubai.

Pa grim dhe krejt natyrale në pishina, Shkenda tregon se të famshmet kosovare din të duken bukur edhe kur janë natyrale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat