Djali i Thaçit e Veselit dalin bashkë në Prishtinë, e quajnë vëlla njëri – tjetrin

Mediale Vip

Djali i Thaçit e Veselit dalin bashkë në Prishtinë, e quajnë vëlla njëri – tjetrin

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 16:36
Thaçi e Veseli

Falë baballarëve të tyre, ata sot gëzojnë famë.

Bëhet fjalë për djalin e presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi dhe atë të liderit të PDK-së, Kadri Veseli.

Duket se dy të rinjtë gëzojnë miqësi të mirë, të paktën kështu flet fotografia e fundit e tyre e përbashkët.

Endriti dhe Klestori kanë dalë së bashku në një nga lokalet më të frekuentuara në Prishtinë për të pirë kafe, e djali i Veselit e quan atë të Thaçit, vëlla.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat