Sabri Fejzullahu dhe Heki sjellin këngën e re “Dy zemra”

Mediale Vip

Sabri Fejzullahu dhe Heki sjellin këngën e re “Dy zemra”

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 20:07
Sabri Fejzullahu

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, sot (e hënë) ka publikuar këngën e re.

“Dy zemra” mban titullin ky projekt, të cilin e ka sjell në bashkëpunim me artistin e ri të quajtur, Heki.

Projekti është i shoqëruar edhe me klip, teksa flet për dashurinë ku si protagonistë në klip janë një vajzë e një djalë.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë Kreshnik Avdiu, kurse për orkestrimin është përkujdesur Arti Rec.

Videoja u realizua nga ‘UrbanGraphics’.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat