Fshataret kineze që tërbuan rrjetin, edhe modelet i kanë zili

Mediale Vip

Fshataret kineze që tërbuan rrjetin, edhe modelet i kanë zili

Më: 29 shtator 2020 Në ora: 00:59
Fshataret kineze

Weibo.com ka publikuar foto e disa vajzave fshati në Kinë teksa ato merreshin me punë të zakonshme, por janë sjellë në një formë mjaft provokative.

Fotot e tyre kanë thyer rrjetin dhe po komentohen për bukurinë e tyre.

Ndoshta nuk do ta besoni, por këto janë me të vërtetë vajza fshati.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat