Ky është bashkëshorti i Genta Canes

Mediale Vip

Ky është bashkëshorti i Genta Canes

Më: 17 tetor 2020 Në ora: 21:27
Genta Cana

Genta Cana u bë e njohur për publikun kur morri pjesë në “Miss Universe Kosova” dhe asaj kohe u shpall “Miss përcjellësja e parë”.

Ani pse Afërdita Dreshaj fitoi kurorën e më të bukurës, Genta nuk u harrua, madje me të shpejtë nisi një karrierë televizive.

Dikur prezantuese e motit në “Klan Kosova”, e tutje e disa formateve televizive, sot prishtinasja Genta Cana është mjaftë e njohur për publikun.

Prezantuesja është martuar dhe bërë nënë e një vajze. Ky është bashkëshorti i saj i pashëm.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat