Aktorja turke rezulton me Covid-19, testohet i gjithë stafi

Mediale Vip

Aktorja turke rezulton me Covid-19, testohet i gjithë stafi

Më: 17 tetor 2020 Në ora: 22:08
Elçin Afacan

Mediat turke raportojnë se personazhi më pozitiv i serialit “Trokit në derën time” Elçin Afacan, ka rezultuar pozitive ndaj Covid-19 dhe për këtë arsye është izoluar.

Vetë ajo ka reaguar në rrjetet sociale, duke falenderuar fansat për interesimin ndaj saj, por shkruan se jeta do bëhet sërish me ngjyra dhe çdo gjë do shkojë mirë, teksa shton se mezi pret të rikthehet.

Po ashtu, i gjithë stafi i është nënshtruar tamponëve, por fatmirësisht kanë rezultuar negativ. Ndërkohë, Melo do mungojë në episodin e radhës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat