Remzie Osmani sjell imazhin më të ëmbl me prindërit

Mediale Vip

Remzie Osmani sjell imazhin më të ëmbl me prindërit

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 14:47
Remzie Osmani me nënën

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundi, Remzia ka postuar një foto ku tregon se ka dalë me prindërit, e këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat