Sara dhe Ledri nisen për në Gjermani

Mediale Vip

Sara dhe Ledri nisen për në Gjermani

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 15:03
Ledri dhe Sara

Sara dhe reperi i njohur Ledri janë çifti më i përfolur i momentit, ata së bashku po presin edhe një fëmijë.

Para disa ditësh Sara dhe Ledri bënë një event për fëmijun që po vië në jetë, kështu duke u bërë ky event “Baby shower” më i përfolur i momentit.

Në Prive, në rubrikën e vërtëtë e pa vërtëtë është përfolur se çifti do të largohet nga Kosova dhe ky lajm rezultoi të jetë shumë i vërtetë.

Megjithatë pas festës si duket çifti do të largohen duke marre rrugë për në Gjermani, Sara është në javët e fundit të shtatzënisë, kështu po pritet që ajo të lind atje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat