Rita Ora paralajmëron se është në xhirime për diçka shumë speciale

Mediale Vip

Rita Ora paralajmëron se është në xhirime për diçka shumë speciale

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 15:29
Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora zbulon se po sjell diçka të re.

Rita Ora nëpërmjet një Instastory i ka paralajmëruar fansat e saj se është duke xhiruar diçka speciale për ta.

“Duke xhiruar diçka ekstra të veçantë sot” ka shkruar Rita, ndërsa shihet e ulur në karrige teksa dy vajza po kujdesen për flokët dhe grimin e këngëtares.

Ky paralajmërim erdhi pas publikimit të disa fotografive në llogarinë e Instagramit ku mori shumë komente se ajo duhet të sjellë projekte muzikore të reja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat