Sara pozon tërësisht e zhveshur derisa po e shijon muajin e fundit të shtatzënisë

Mediale Vip

Sara pozon tërësisht e zhveshur derisa po e shijon muajin e fundit të shtatzënisë

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 19:18
Sara Karaj

Sara ka pozuar tërësisht e zhveshur.

Një nga emrat e njohur, Sara Karaj është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Vajza e cila ka marrë vëmendjen me paraqitjet e saj si në Youtube ashtu edhe në Instagram, po bëhet nënë dhe tani është duke e shijuar muajin e fundit të shtatzënisë.

Sara ka vendosur që derisa po e shijon muajin e fundit të shtatzënisë ta realizoj një foto ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

“Pastërti”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos tek e cila pranoi një numër të madh komentesh.

Ajo është në një lidhje dashurie prej kohës me Darti Malajn i cili së fundmi i ka propozuar edhe martesë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pure🤍

A post shared by Sara Karaj (@sara.karaj) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat