Enca publikon disa nga dhuratat që i ka pranuar në ditëlindjen e 25-të

Mediale Vip

Enca publikon disa nga dhuratat që i ka pranuar në ditëlindjen e 25-të

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 22:02
Enca

Enca Haxhia ka pranuar shumë dhurata për ditëlindje.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, mbrëmjen e djeshme e ka organizuar festën e ditëlindjes.

Ajo ka mbushur 25-vite jetë dhe me këtë rast nuk kanë munguar urimet e shumta e edhe dhuratat.

Disa nga dhuratat që ajo i ka pranuar me rastin e kësaj ditëlindje ka vendosur që ti ndajë me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram.

Bazuar në postimet nga mbrëmja e djeshme shihet se ajo e ka shijuar në maksimum festën.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat