Kush është mashkulli që e mbajti para duarsh Encën në festën e ditëlindjes

Mediale Vip

Kush është mashkulli që e mbajti para duarsh Encën në festën e ditëlindjes

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 22:06
Enca

Enca Haxhia e ka festuar ditëlindjen e 25-të.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, mbrëmjen e djeshme e ka organizuar një festë.

Gjithçka ishte e rregulluar deri në detaje pasi ajo nisi festën për ditëlindjen e 25-të.

Duke nisur që tek torta erotike, shkrimi mbi dekorim i mbushur me pak “banalitet”, konsumi i lëndëve narkotike dhe në fund tek asistenti muskuloz që arriti ta mbaj në ajër këngëtaren për pak sekonda.

Trupi i asistentit siç e quan edhe Enca flet më shumë se fytyra e tij e sforcuar për të buzëqeshur.

Ishte Enca ajo e cila i ka ndarë me ndjekësit dy foto në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat