“Do i jepja puthjen e parë”, Finem shpreh pëlqimin publikisht këngëtares shqiptare

Mediale Vip

“Do i jepja puthjen e parë”, Finem shpreh pëlqimin publikisht këngëtares shqiptare

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 23:59
Finem

Reperi i njohur Finem tash e disa kohë ka hyrë në tregun e muzikës shqiptare, kështu duke rezultuar shumë i suksesshëm në të gjitha projektet muzikore të tij.

Së fundmi Finem ishte i ftuar në emisionin e SHIKO KUSH LUAN, me Luana Vjollcën, sfidës së pëlqyer të publikut “Painball” si duket nuk ka mundur t’i shpëtoj as reperi.

Ndryshe nga herët e tjera kjo sfidë është realizuar në një kohë të njëjtë me dy të ftuarit, pra me Finemin dhe këngëtarin e njohur Adrian Bujupin.

Në njërën ndër pyetjet pikante të kësaj sfide, Finem ka dhënë një përgjigje.

“Nëse puthjen e parë do ja jepje njërës prej vajzave në tabelë, cilën do e zgjidhje.”

Finem qëlloi fytyrën e këngëtares së njohur Tayna, kështu duke na dhënë të gjithëve përgjigjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat