Arta Nitaj tregon nëse preferon të fle komplet e zhveshur

Mediale Vip

Arta Nitaj tregon nëse preferon të fle komplet e zhveshur

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 00:02
Arta Nitaj

Aktorja, modelja dhe moderatorja, Arta Nitaj, është një prej emrave shumë të komentuar në mediat rozë.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet dhe shfaqet tejet provokuese.

Duke qenë kështu, në rubrikën “Aftër Party” as për të nuk ka munguar pyetja nëse preferon të fle me pizhame apo komplet e zhveshur dhe Arta i ka habitur të gjithë me përgjigjen e saj.

Ajo tha se preferon të fle me pizhame.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat