Françeska publikon dhe e fshin menjëherë videon ku shfaqej duke bërë lëvizje atraktive para pasqyrës

Mediale Vip

Françeska publikon dhe e fshin menjëherë videon ku shfaqej duke bërë lëvizje atraktive para pasqyrës

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 00:04
Françeska Jaçe

Françeska Jaçe vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme ku shfaqet tejet provokuese.

Para pak minutash ajo e publikoi një video ku shfaqej duke bërë lëvizje atraktive para pasqyrës dhe në sfond dëgjohej kënga “Pa ti”, bashkëpunim ky në mes të Malumës dhe J.LO.

Mirëpo si duket ajo u pendua edhe menjëherë e fshiu videon. Dhe imazhet që ua kemi sjell janë shkëputur pikërisht nga ajo video.

Françeska shihet e veshur me lëkurë dhe vuri në kah format seksi trupore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat