Është apo jo në një lidhje me Sabrinen? Ardian Bujupi përgjigjet një herë e mirë

Mediale Vip

Është apo jo në një lidhje me Sabrinen? Ardian Bujupi përgjigjet një herë e mirë

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 08:10
Ardian Bujupi

Prej kohësh, këngëtari Ardian Bujupi është përfolur për një lidhje me modelen indiane, Sabrine Khan.

Thashethemet për një lidhje mes tyre u përhapën pas këngës “Modela”, në të cilën Sabrine Khanishte protagoniste e klipit.

Por, teksa ishte i ftuar tek “Shiko kush Luan” dje, ai tha se “Zhulieta” në këngën e tij ishte Sabrine.

Nisur nga përgjigja e tij, të gjithë besuan se këngëtari e konfirmoi lidhjen me modelen indiane.

Mesa duket, e gjitha ka qenë një keqkuptim, sepse, Ardiani me “Zhulieta” i është referuar “Zhulietës” në këngën e tij dhe jo të dashurës në jetën reale.

“Përkundrazi! Juliet në këngën ‘Juliet’ është e shkuar e harruar! Dëgjoni një herë këngët e mia ju lutem”, ka shkruar këngëtari.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat