Era Istrefi shpërngulet në Mbretërinë e Bashkuar?

Mediale Vip

Era Istrefi shpërngulet në Mbretërinë e Bashkuar?

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 09:34
Era Istrefi

Era Istrefi ka zbuluar se ka marrë leje qëndrim në Mbretërinë e Bashkuar.

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi e cila fitoi famë botërisht nga kënga “Bonbon”, tregon se është shpërngulur në Mbretërinë e Bashkuar.

Disa muaj më parë ajo erdhi me një sqarim për të gjithë fansat e saj që vunë në dyshim mungesën për një kohë të gjatë në rrjete sociale.

“Sapo mora leje qëndrimin GB” tha ajo për imazhin e publikuar.

Era nuk ka qenë aktive me projekte muzikore për shkak të disa problemeve ligjore me Sony Music dhe nuk dihet ende se kur do të jetë projekti i radhës, por që fansat e këngëtares po presin me durim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just got the Residency🇬🇧🍾

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat