“I shkreti ai burrë që martohet me mua”, Lei Kraja: Ndoshta me del një futbollist ose ish dhe… dashurohem

Mediale Vip

“I shkreti ai burrë që martohet me mua”, Lei Kraja: Ndoshta me del një futbollist ose ish dhe… dashurohem

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 11:49
Lei Kraja

Moderatorja sportive Lei Kraja, ka ndarë detaje interesante nga jeta e saj. E ftuar në emisionin “Ëake Up”, bukuroshja seksi, ka zbuluar së mamaja e saj është sfida më e vështirë për burrin e së ardhmes, do të jetë mamaja e saj, pasi ajo kërkon mashkullin ideal për vajzën. E pyetur nëse e shikon veten me një futbollist në të ardhmen Lei u shpreh:

“Mami është sfida më e vështirë. I shkreti ai burrë që martohet me mua. Do të keni një vjehrrë shumë të vështirë. Nuk ka një njeri mjaftueshëm të mirë sipas mamit. Servilizëm jo, këtë e ka shumë inat.

Asnjë djalë nuk e ka penguar këtë pengesë. Unë për jetën private nuk flas kurrë. Kur të jem e martuar do ju them. Horoskopi më ka thënë që 29-vjeçe do i bëj të gjitha këto gjerat. Pika ime më e fortë dhe më e dobët është sinqeriteti.

Futbollistët e kampionatit shqiptar janë më të vuajturit për momentin, për sa i përket bojkotit. Kanë kaluar një vit shumë të vështirë për sa i përket pandemisë, planet janë prishur në merkato.

E shikon veten me një futbollist? Kur e ke afër nuk e do. Dua ti kem larg që t’i dua. Siç kam thënë nuk e bëj jetën me plane. Të dalë një futbollist që dashurohem ok, por nuk e di. Edhe babin e kam pasur futbollist, edhe një tjetër futbollist, (aman). Nuk e di, mbase ndonjë ish-futbollist”, u shpreh Lei Kraja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat