Vajza e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mahniti të gjithë me grimin dhe frizurën e saj

Mediale Vip

Vajza e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mahniti të gjithë me grimin dhe frizurën e saj

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 16:57
Gresa Behluli

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket shumë bukur.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat